JOURNAL

17. 1. 2015

17. ledna 2015 v 21:07 | Madast
Balím. Nestíhám. Píšu práci o reklamách. Balím. Měním eura. Balím. Dodělávám úkoly na minulý týden.

Takhle nějak vypadá posledních pár hodin u nás doma. Zítra odjížím do Paříže, a tak jsou přípravy v plným proudu. Jak už jsem psal dříve, chystám se pro vás připravit seriál o pařížských zajímavých místech. To mimochodem není jediným mým plánem na nejbližší dobu. Budu psát i o internetu, o Instagramu a fenoménu "Je suis Charlie".

Teď ale fakt nemám moc času, tudíž zase zpátky ke skříni a kufru!

Přeju vám hezký sobotní večer

Psychická příprava

3. ledna 2015 v 22:49 | Madast
Nejdřív mi dovolte vás po roce opět přivítat. Po těch 366 dnech (pro rýpaly - poslední článek je ze 2. ledna) mě zase navštívila touha se z toho tak nějak vypsat.

Novoroční předsevzetí aneb První článek v roce 2014

1. ledna 2014 v 16:09 | Madast
S novým rokem staré zvyky: novoroční předsevzetí. Často diskutované téma. Napadá mě, proč se vlastně v Čechách tohle ujalo, když to stejně nikdy nikdo nesplní. Holt už jsme asi takoví... Každopádně tím rozhodně nechci shodit to, co si přečtete dál.

Francie - země levandule

10. července 2013 v 20:15 | Madast
V posledních dnech jsem měl tu čest a to štěstí strávit kus života ve Francii. Že je to pěkná země mi bylo jasné už dlouho, ale po tom, co jsme přejeli hranice a dostali se mezi fialová pole, řekl jsem si, že je to ta nejpěknější ve které jsem kdy byl. Za ten týden jsme navštívili spoustu krásných míst, měst, městeček, vesniček a nafotili stovky fotek, jež nám budou připomínat tu krásu téhle středomořské země.

Nîmes, Avignon, Arles, Baux de Provence, Saintes Maries de la mer a spousty dalších jsou nezapomenutelná místa, která vám určitě doporučuji navštívit.

P. S.: Vzhledem k tomu, že jsem v Česku asi 12 hodin, jsem se ještě nedostal k fotografiím, vydržte prosím :)
 
 

Reklama