Jak jsem si psal blog

20. února 2016 v 18:08 | Madast |  BLOGOVÝ ČASOPIS
Když jsem se v prosinci před osmi lety rozhodl založit si blog, ani ve snu mě nenapadlo, že by - s různě dlouhými přestávkmi - vydržel tak dlouho.Postupem času jsem napsal články o spoustě věcí, v ledasčem mi blog pomohl a neuskutečně mě bavilo debatovat v komentářích s ostatními a číst jejich články. Zároveň za pár let později už blog.cz a její uživatelé začali mířit jiným směrem, nebo spíš já jsem se vydal trochu jinou cestou.

Dneska jsem se rozhodl podívat se, jak se blog.cz posunul během toho roku, co jsem o něj ani jednou nezavadil. Musím říct, že spousta uživatelů a jejich článků mě příjemně překvapila. Když jsem loni přerušil aktivitu na tomto blogu, měl jsem pak možnost psát do Lidových novin, po určitou dobu jsem spolupracoval se serverem iDnes.cz a začal jsem se víc zajímat o skutečnou žurnalistiku.

Teď přemýšlím, co dál. Nerad bych se znovu vracel do světa affs, hitparád nebo SONB. Na druhou stranu bych ale i nadále chtěl publikovat a psát. Jak to nakonec skončí, to teď nedovedu odhadnout. Zkusím se tady zase občas trochu rozepsat a sledovat odezvy.

Mějte se pěkně!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama