Novoroční předsevzetí aneb První článek v roce 2014

1. ledna 2014 v 16:09 | Madast |  JOURNAL
S novým rokem staré zvyky: novoroční předsevzetí. Často diskutované téma. Napadá mě, proč se vlastně v Čechách tohle ujalo, když to stejně nikdy nikdo nesplní. Holt už jsme asi takoví... Každopádně tím rozhodně nechci shodit to, co si přečtete dál.


Dlouhou dobu se tady nic nedělo. Nejspíš to bylo tím, že mě nějak přešla nálada, ovšem teď, když jsem se tři čtvrtě roku z ničeho nevypsal, nálada se mi vrací. Takže moje první předsevzetí je - udělat něco s blogem (tj. vyházet rubriky z doby, kdy mi bylo 12 a který už se sem jednoduše nehodí; pak taky zapracovat na tom, aby se vám to tady líbilo a znovu jste se sem vraceli, tak jako to bývalo dřív, v dobách největší slávy).

Pak jsem se taky rozhod', že budu chodit běhat. Vlastně to není moc předsevzetí, protože s tím už jsem začal loni. Uvidíme, jak dlouho mi to ještě vydrží.

A na závěr trocha toho klišé a obligátních vět. Budu se víc věnovat škole. Moje známky jdou v průběhu roku totiž přesně tak, jak člověku přibývají léta na škole - v září jedničky dvojky, o Vánocích trojky, v dubnu čtyřky. Takže na to se taky zaměřím!

Když si zpětně čtu to třetí předsevzetí, už mě začíná opouštět...
Hezký nový rok
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama