Červenec 2013

How I met your mother

11. července 2013 v 8:51 | Madast |  NA TÉMA
How I met your mother (Jak jsem poznal vaši matku) - zkráceně HIMYM je americký sitcom, který se vysílá už od roku 2005. Seriál má pět hlavních postav (Ted - celý příběh vypráví, Barney - sukničkář, často má své hlášky, Robin - chodila s Tedem, pracuje v Metro News 1, Marshall - chodí s Lily, Lily - pracuje v mateřské školce, později vdaná za Marshalla) a vyprávění sleduje jednotlivé etudy hlavních osobností. Celý seriál vám určitě doporučuji, protože je prostě legen ............. (počkejte si) ................ dární! Dole v anketě hlasujte, jestli sledujete a napište mi, jestli se vám seriál líbí... :)

ANKETA: Kam jedete na dovolenou?

10. července 2013 v 20:19 | Madast
S létem tu máme další anketu. Tentokrát odpovídejte, kam míříte na dovolenou. Díky za odpovědi!

Francie - země levandule

10. července 2013 v 20:15 | Madast |  JOURNAL
V posledních dnech jsem měl tu čest a to štěstí strávit kus života ve Francii. Že je to pěkná země mi bylo jasné už dlouho, ale po tom, co jsme přejeli hranice a dostali se mezi fialová pole, řekl jsem si, že je to ta nejpěknější ve které jsem kdy byl. Za ten týden jsme navštívili spoustu krásných míst, měst, městeček, vesniček a nafotili stovky fotek, jež nám budou připomínat tu krásu téhle středomořské země.

Nîmes, Avignon, Arles, Baux de Provence, Saintes Maries de la mer a spousty dalších jsou nezapomenutelná místa, která vám určitě doporučuji navštívit.

P. S.: Vzhledem k tomu, že jsem v Česku asi 12 hodin, jsem se ještě nedostal k fotografiím, vydržte prosím :)