Červen 2009

Pár vtipů pro pobavení

9. června 2009 v 20:24 | já
Je tu pár vtipů pro pobavení:


Paní učitelka ve školce pomáhá chlapečkovi s obouváním bot. Oba tlačili, tahali, ale pořád se do těch botiček nemohli dostat. Když se to konečně podařilo a oba si upocení sedli, chlapeček se podíval na boty a říká:
"Paní učitelko, my jsme dali botičky obráceně." Paní učitelka se taky podívala a skutečně boty byly obuty obráceně. Zachovala klid, znovu je sundala a znovu je rvali na nohy. Tentokrát správnou botu na správnou nohu.
Potom se chlapeček podívá na boty a říká: "To ale nejsou moje botičky." Učitelka se kousla do jazyka a místo toho, aby zařvala: "To jsi, nevěděl dřív?" s námahou botičky zase sundala. Když byly boty dole, chlapeček povídá: "To jsou botičky mého brášky. Maminka říkala, že je teď budu nosit já."
Učitelka už nevěděla, jestli se má smát nebo plakat a znovu pomohla chlapečkovi do bot. Když mu po té úporné práci pomáhala i do kabátu, tak se zeptala:"Kde máš rukavičky?" Chlapeček odpoví: "Rukavičky mám schované v botičkách".
Trestní proces s učitelkou začne příští měsíc…

POZOR! Červnová bleskovka!

5. června 2009 v 19:55 | já
1.) Ahoj
2.) Jak se máš?
3.) Co děláš?
4.) Ahoj

Ahoj!!!

4. června 2009 v 19:14 | já
Ahojky!

Jak se máte? Věřím, že stejně dobře jako já. Pátek před sebou, zítra jdeme se školou do kina, v sobotu jedeme na Okoř se šťávou. Pokud to chcete vidět, ale nemáte čas, netruchlete já to pro vás natočím a vyfotím :-) .

Zatim ahoj a blogům zdar!